16 lutego 2019. imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Czcionka:   A+ A- 
kontrast
bip
FLASH_IMAGEFLASH_IMAGEFLASH_IMAGE
Gmina Jastrzębia
(wiecej)
Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Jastrzębia
(wiecej)
INFORMACJA O OBOWIĄZKU PRZYŁĄCZENIA NIERUCHOMOŚCI DO ISTNIEJĄCEJ GMINNEJ SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ NA TERENIE GMINY JASTRZĘBIA
(wiecej)

IMG
Rzeka Radomka

Witamy w Oficjalnym Serwisie Internetowym Gminy Jastrzębia

2015-01-19

Znajdą tu Państwo informacje o jej historii, zabytkach i dniu dzisiejszym, a także niezbędne dane o instytucjach publicznych, które mogą być Państwu pomocne. Na stronie dokumenty znajdą się wszystkie wzory dokumentów niezbędnych do załatwiania spraw w naszym urzędzie. Wszystkim, którzy chcą podjąć u nas działalność gospodarczą mamy do zaoferowania szerokie możliwości inwestycyjne a przede wszystkim życzliwość władz samorządowych oraz gościnność mieszkańców.

IMG

Przerwa w dostawie wody

2019-02-15

Urząd Gminy w Jastrzębi informuje, iż dnia 19.02.2019 r. (wtorek) w godzinach od 9:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Owadów (od numeru 51 do 68). Powyższe spowodowane jest przebudową sieci wodociągowej na ww. odcinku.

  ...więcej
IMG

Internet ułatwia życie. Gmina Jastrzębia zaprasza na bezpłatne szkolenia komputerowe! Już niedługo zaczynamy…

2019-02-15

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych, które będą organizowane w placówkach oświatowych na terenie Gminy Jastrzębia w okresie luty 2019 – czerwiec 2019 r.

  ...więcej
IMG

Puchar seniorów dla zespołu Mąkosy Nowe/Goryń

2019-02-11

Zwycięzcą Gminnego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia w kategorii seniorów został zespół Mąkosy Nowe/Goryń. Drugie miejsce zajęła Dąbrowa Jastrzębska, a trzecie Lewaszówka. Kolejne miejsca: Kozłów, Bartodzieje, Wola Goryńska. Najlepszym piłkarzem turnieju został Andrzej Badowicz, a bramkarzem Rafał Nowakowski (Mąkosy Nowe/Goryń). Królowie strzelców (ex aequo): Adrian Olczak (Lewaszówka), Mariusz Kwaśnik (Dąbrowa Jastrzębska) i Andrzej Badowicz (Mąkosy Nowe/Goryń).

  ...więcej
IMG

Wszystko co dobre szybko się kończy…

2019-02-10

„Ferie na wesoło” też już za nami. Zajęcia w samorządowym przedszkolu w Jastrzębi prowadzone były w drugim tygodniu ferii. Poza zabawami plastycznymi i muzyczno-ruchowymi, było też coś dla ducha. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne pt.: ” A na scenie sobie hopsa słynna grupa Pana dropsa” w wykonaniu członków Stowarzyszenia „Gościniec”, które dostarczyło im sporą porcję radości i zabawy. Podczas zabaw badawczych w kolejnym dniu wcielały się w rolę małych naukowców, próbując przeprowadzać proste eksperymenty naukowe. Wszystko oczywiście pod okiem nauczycieli. Po skończonych zajęciach dzieci zabrały ze sobą zadowolenie ze wspólnej zabawy i uśmiech, a także drobne upominki.

  ...więcej
IMG

Zapraszamy na Turniej Piłki Siatkowej

2019-02-05

W dniu 17 lutego 2019 roku w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Jastrzębi odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia, dla amatorskich drużyn z terenu gminy Jastrzębia. Serdecznie zapraszamy.W dniu 17 lutego 2019 roku w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Jastrzębi odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia, dla amatorskich drużyn z terenu gminy Jastrzębia. Serdecznie zapraszamy.

  ...więcej
IMG

Zwrot podatku akcyzowego

2019-02-04

Wójt Gminy Jastrzębia informuje, iż po nowelizacji ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zostały wprowadzone zmiany dla osób ubiegających się o ww. zwrot. Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego używanego do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

  ...więcej
IMG

Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia dla piłkarzy z Kozłowa

2019-02-03

W finale tegorocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia w kategorii juniorów zwyciężyła drużyna z Kozłowa, pokonując w finale 2:1 piłkarzy z Gorynia. W meczu o trzecie miejsce Brody pokonały 3:0 Mąkosy Stare. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Grzywacz (Brody), a najwięcej bramek (po 5) zdobyli: Filip Staniszewski (Kozłów), Mateusz Mazur (Brody) i Damian Patynowski (Mąkosy Stare). W turnieju rozegranym w dniu 2 lutego w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Jastrzębi wzięło udział 8 drużyn: Kozłów, Goryń, Brody, Mąkosy Stare, Dąbrowa Jastrzębska, Jastrzębia, Dąbrowa Kozłowska i Kolonia Lesiów.

  ...więcej
IMG

„W Krainie Królowej Lodu” – bal przedszkolaków

2019-02-03

Karnawał to czas, w którym organizowane są huczne zabawy i bale. W Samorządowym Przedszkolu w Jastrzębi również odbył się taki bal karnawałowy pod hasłem „W Krainie Królowej Lodu”, na którym bawiły się dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Wśród uczestników balu można było spotkać: rycerzy, księżniczki, Batmana, strażaka, biedronkę, żołnierza, piłkarza, smoka i wiele innych postaci bajkowych.

  ...więcej
IMG

Szkolenia dla organizacji pozarządowych

2019-02-01

Urząd Gminy Jastrzębia we współpracy z Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych z terenu gminy Jastrzębia. W dniu 12 lutego o godz. 15.00 odbędzie się szkolenie pn. „Koniec Roku Budżetowego”, a w dniu 22 lutego o godz. 15.00 zajęcia dotyczące ochrony danych osobowych w działalności organizacji pozarządowych. Szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jastrzębia. Zapraszamy.

  ...więcej
Pokazano 1 - 10 z 903
Następne >>

URZĄD GMINY JASTRZĘBIA

Jastrzębia 110, 26-631 Jastrzębia
tel. 48 384-05-05
fax: 48 484-05-04
urzad@jastrzebia.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

poniedziałek               8:00 - 16:00
wtorek-piątek              7:00 - 15:00

Rachunek bankowy:

Poludniowo-Mazowiecki BS w Jedlinsku
40 9132 0001 0000 3768 2000 0010