16 lutego 2019. imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Czcionka:   A+ A- 
kontrast
bip
Niewidoczne

TURNIEJOWY PYCHAR ZDOBYTY

W niedzielę 17 czerwca 2018 roku już po raz trzeci odbył się Turniej Piłki Siatkowej
o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia. W turnieju brało udział 4 drużyny z następujących sołectw: Bartodzieje, Goryń, Kolonia Lesiów, Lewaszówka.

 

Turniejowi towarzyszył Rodzinnym Festynem organizowany przez społeczność szkolną Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Woli Goryńskiej.
Pierwsze mecze turnieju sędziowali zawodnicy drużyny CERRAD CZARNI RADOM. Przy pięknej, słonecznej aurze rywalizacja na boisku była zacięta. Organizatorzy turnieju zadbali o napoje i posiłek regeneracyjny dla wszystkich uczestników. Nad tabelą punktową turnieju czuwał radny pan Jan Machnio, a pozostali współorganizatorzy turnieju dopingowali swoje drużyny. Nie zabrakło również pomocy medycznej. Na szczęcie obyło się bez kontuzji
i urazów.

 

 

 

Po wszystkich rozegranych meczach klasyfikacja drużyn przedstawiała się następująco:

 

I miejsce - LEWASZÓWKA

 

II miejsce – BARTODZIEJE 

 

III miejsce – KOLONIA LESIÓW 

 

 

 

Uroczystego wręczenia pucharu, medali i dyplomów dokonała p. Elżbieta Zasada –Wójt Gminy Jastrzębia. Ponadto wszystkie drużyny otrzymały w nagrodę piłki siatkowe zachęcające do częstych treningów i przygotowań do następnego turnieju.

 

Chociaż drużyna z Gorynia znalazła się poza podium, to znalazła uznanie w oczach kibiców, bo równocześnie z turniejem siatkowym rozgrywała mecze  piłki nożnej na sąsiednim boisku, co przy tak upalnej pogodzie było nie lada wyzwaniem.

Organizacja czasu wolnego to jedno z ważniejszych zadań wynikających z Gminnych Programów Przeciwdziałania Uzależnieniom. Podczas turnieju przeprowadzono Kampanię "Postaw na Rodzinę". Turniej został sfinansowany ze środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2018.  Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piłkarskie emocje oraz miłą atmosferę.

URZĄD GMINY JASTRZĘBIA

Jastrzębia 110, 26-631 Jastrzębia
tel. 48 384-05-05
fax: 48 484-05-04
urzad@jastrzebia.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

poniedziałek               8:00 - 16:00
wtorek-piątek              7:00 - 15:00

Rachunek bankowy:

Poludniowo-Mazowiecki BS w Jedlinsku
40 9132 0001 0000 3768 2000 0010